Pohony brán

Vstúpte do sveta moderných technológií s našimi elektrickými pohonmi pre vonkajšie krídlové a posuvné brány. Ponúkame inovatívne riešenia, ktoré transformujú každú bránu do inteligentného systému, poskytujúceho pohodlie, bezpečnosť a efektívnosť. Naša firma sa špecializuje na montáž pohonov, ktoré sú ideálnym doplnkom pre vaše brány, či už pre domáce, tak aj pre komerčné použitie.

Spoľahnite sa na kvalitu značky NICE, lídra v oblasti motorov pre brány. Tieto motory sú navrhnuté tak, aby zvládali rôzne typy a váhy brán, zaručujúc spoľahlivosť a dlhú životnosť. Ovládanie pohonov je intuitívne a flexibilné, ponúkame možnosti ovládania kľúčovým ovládačom, tlačidlom alebo diaľkovým ovládaním pre maximálne pohodlie.

Naše štandardné sady pohonov sú vybavené jedným diaľkovým ovládačom, bezpečnostnou fotozávorou proti privretiu, majákom a kľúčovým spínačom. Ponúkame aj možnosť zakúpenia ďalších diaľkových ovládačov pre zvýšenie pohodlia a flexibility. Zvoľte si našu špičkovú technológiu a urobte z otvárania a zatvárania brán bezproblémovú a bezpečnú záležitosť.